cargo:milk
Table of Contents
Milk
| Cargo Type | None |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 1,000 kg |
| Payment | $300/km |
Milk
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | None |
| Weight | 1,000 kg |
| Payment per km | $300 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $100 |
| Min delivery distance | 5000m |
| Stackable | No |
Compatible Cargo Space Types
- Tanker
Notes
Production
Consumed At
| Location | Time |
|---|---|
| Factory_Cheese | 10s |
| Factory_Cheese | 10s |
cargo/milk.txt · Last modified: 2026/04/01 11:41 by 127.0.0.1
