cargo:log_oak_24ft
Table of Contents
Log Oak 24ft
| Cargo Type | Log |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 5,000 kg |
| Payment | $3000/km |
Log Oak 24ft
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | Log |
| Weight | 5,000 kg |
| Payment per km | $3000 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $3000 |
| Min delivery distance | 1m |
| Stackable | No |
Compatible Cargo Space Types
- Log
Notes
cargo/log_oak_24ft.txt · Last modified: 2026/04/01 11:41 by 127.0.0.1
