cargo:militarysupplybox_01_empty
Table of Contents
Military Supply Box 01 Empty
| Cargo Type | None |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 10 kg |
| Payment | $100/km |
Military Supply Box 01 Empty
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | None |
| Weight | 10 kg |
| Payment per km | $100 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $700 |
| Min delivery distance | 1m |
| Stackable | No |
Compatible Cargo Space Types
- Flatbed
- Box
Notes
Production
Consumed At
| Location | Time |
|---|---|
| WarehouseDoor | 10s |
| Warehouse | 10s |
cargo/militarysupplybox_01_empty.txt · Last modified: 2026/04/01 11:41 by 127.0.0.1
