cargo:pizza_02
Table of Contents
Pizza 02
| Cargo Type | Food |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 2 kg |
| Payment | $170/km |
Pizza 02
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | Food |
| Weight | 2 kg |
| Payment per km | $170 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $100 |
| Min delivery distance | 10000m |
| Max delivery distance | 200000m |
| Stackable | Yes |
Compatible Cargo Space Types
- Flatbed
- Box
Notes
cargo/pizza_02.txt · Last modified: 2026/04/01 11:41 by 127.0.0.1
