cargo:log_30ft_30t
Table of Contents
Log_30ft_30t
| Cargo Type | Log |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 30,000 kg |
| Payment | $2600/km |
Log_30ft_30t
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | Log |
| Weight | 30,000 kg |
| Payment per km | $2600 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $2000 |
| Min delivery distance | 1m |
| Stackable | No |
Compatible Cargo Space Types
- Log
Notes
cargo/log_30ft_30t.txt · Last modified: 2026/04/01 11:41 by 127.0.0.1
