cargo:ricepallet
Table of Contents
Rice Pallet
| Cargo Type | LargePackage |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 294 kg |
| Payment | $200/km |
Rice Pallet
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | LargePackage |
| Weight | 294 kg |
| Payment per km | $200 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Min delivery distance | 5000m |
| Stackable | No |
Compatible Cargo Space Types
- Flatbed
- Box
Notes
Production
Consumed At
| Location | Time |
|---|---|
| Supermarket | 1800s |
cargo/ricepallet.txt · Last modified: 2026/04/01 11:41 by 127.0.0.1
