vehicles:6744ad4242d1bff1330af885dd966aa6
Table of Contents
6744AD4242D1BFF1330AF885DD966AA6
| Internal Key | Trailer_Cotra_40 |
|---|---|
| Type | Semi trailer, Heavy duty |
| Cost | 50,000 |
| Weight | 0 kg |
6744AD4242D1BFF1330AF885DD966AA6
6744AD4242D1BFF1330AF885DD966AA6 is a heavy duty semi trailer vehicle in Motor Town
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Chassis Weight | 0 kg |
| Total Weight (stock) | 1,560 kg |
Delivery
| Stat | Value |
|---|---|
| Base Payment | $1000 |
Default Parts
| Slot | Part |
|---|---|
| Body | DefaultBody (×2) |
| BrakePad | BrakePad_Heavy_01 (×12) |
| Tire | BasicHeavyDutyFrontTire (×12) |
| Wheel | Kuda (×12) |
vehicles/6744ad4242d1bff1330af885dd966aa6.txt · Last modified: 2026/03/31 04:54 by 127.0.0.1
