cargo:pizza_01_premium
Table of Contents
Pizza 01 Premium
| Cargo Type | Food |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 1 kg |
| Payment | $300/km |
Pizza 01 Premium
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | Food |
| Weight | 1 kg |
| Payment per km | $300 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $200 |
| Min delivery distance | 10000m |
| Max delivery distance | 200000m |
| Stackable | Yes |
Compatible Cargo Space Types
- Flatbed
- Box
Notes
Production
Produced At
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| PizzaCounter | 1× MeatBox, 1× CheeseBox | 60s |
cargo/pizza_01_premium.txt · Last modified: 2026/04/01 11:41 by 127.0.0.1
