cargo:militarysupplybox_01
Table of Contents
Military Supply Box 01
| Cargo Type | MilitarySupply |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 10 kg |
| Payment | $300/km |
Military Supply Box 01
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | MilitarySupply |
| Weight | 10 kg |
| Payment per km | $300 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $2000 |
| Min delivery distance | 1m |
| Stackable | No |
Compatible Cargo Space Types
- Flatbed
- Box
Notes
Production
Produced At
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| WarehouseDoor | 1× MilitarySupplyBox_01_Empty | 10s |
| Warehouse | 1× MilitarySupplyBox_01_Empty | 10s |
cargo/militarysupplybox_01.txt · Last modified: 2026/04/01 11:41 by 127.0.0.1
