cargo:grocerybag
Table of Contents
Grocery Bag
| Cargo Type | SmallPackage |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 6 kg |
| Payment | $200/km |
Grocery Bag
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | SmallPackage |
| Weight | 6 kg |
| Payment per km | $200 |
| Base payment | $150 |
| Min delivery distance | 1m |
| Stackable | No |
Compatible Cargo Space Types
- Flatbed
- Box
Notes
Production
Produced At
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| Supermarket | (passive) | 1s |
cargo/grocerybag.txt · Last modified: 2026/04/01 11:41 by 127.0.0.1
