cargo:cheesebox
Table of Contents
Cheese Box
| Cargo Type | SmallPackage |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 30 kg |
| Payment | $250/km |
Cheese Box
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | SmallPackage |
| Weight | 30 kg |
| Payment per km | $250 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Min delivery distance | 5000m |
| Stackable | No |
Compatible Cargo Space Types
- Flatbed
- Box
Notes
Production
Produced At
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| Factory_Cheese | 1× Milk, 1× Milk | 10s |
Consumed At
| Location | Time |
|---|---|
| BurgerCounter | 60s |
| PizzaCounter | 60s |
cargo/cheesebox.txt · Last modified: 2026/04/01 11:41 by 127.0.0.1
