cargo:burger_01_signature
Table of Contents
Burger 01 Signature
| Cargo Type | Food |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 5 kg |
| Payment | $400/km |
Burger 01 Signature
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | Food |
| Weight | 5 kg |
| Payment per km | $400 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $200 |
| Min delivery distance | 10000m |
| Max delivery distance | 100000m |
| Stackable | Yes |
Compatible Cargo Space Types
- Flatbed
- Box
Notes
Production
Produced At
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| BurgerCounter | 1× MeatBox, 1× CheeseBox | 60s |
cargo/burger_01_signature.txt · Last modified: 2026/04/01 11:41 by 127.0.0.1
