cargo:airlinemealpallet
Table of Contents
Airline Meal Pallet
| Cargo Type | None |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 306 kg |
| Payment | $500/km |
Airline Meal Pallet
Specifications
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | None |
| Weight | 306 kg |
| Payment per km | $500 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Min delivery distance | 5000m |
| Stackable | No |
Compatible Cargo Space Types
- Flatbed
- Box
Notes
Production
Produced At
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| Factory_Food | (passive) | 30s |
| Factory_Food | (passive) | 10s |
cargo/airlinemealpallet.txt · Last modified: 2026/04/01 11:41 by 127.0.0.1
