| Internal Key | Trailer_Shotan |
|---|---|
| Type | Semi trailer, Heavy duty |
| Cost | 160,000 |
| Weight | 0 kg |
Trailer_Shotan is a heavy duty semi trailer vehicle in Motor Town
| Stat | Value |
|---|---|
| Chassis Weight | 0 kg |
| Total Weight (stock) | 1,920 kg |
| Slot | Part |
|---|---|
| Body | DefaultBody (×4) |
| BrakePad | BrakePad_Heavy_01 (×12) |
| Tire | BasicHeavyDutyRearTire (×12) |
| Wheel | Atlas (×12) |