| Internal Key | Trailer_Cotra_20 |
|---|---|
| Type | Semi trailer, Heavy duty |
| Cost | 27,000 |
| Weight | 0 kg |
B623CE444B2BF6EB5E24C980A43BFA8E is a heavy duty semi trailer vehicle in Motor Town
| Stat | Value |
|---|---|
| Chassis Weight | 0 kg |
| Total Weight (stock) | 1,280 kg |
| Stat | Value |
|---|---|
| Base Payment | $500 |
| Slot | Part |
|---|---|
| Body | DefaultBody (×2) |
| BrakePad | BrakePad_Heavy_01 (×8) |
| Tire | BasicHeavyDutyRearTire (×8) |
| Wheel | Kuda (×8) |