| Internal Key | Trailer_Cotra_40 |
|---|---|
| Type | Semi trailer, Heavy duty |
| Cost | 50,000 |
| Weight | 0 kg |
6744AD4242D1BFF1330AF885DD966AA6 is a heavy duty semi trailer vehicle in Motor Town
| Stat | Value |
|---|---|
| Chassis Weight | 0 kg |
| Total Weight (stock) | 1,560 kg |
| Stat | Value |
|---|---|
| Base Payment | $1000 |
| Slot | Part |
|---|---|
| Body | DefaultBody (×2) |
| BrakePad | BrakePad_Heavy_01 (×12) |
| Tire | BasicHeavyDutyFrontTire (×12) |
| Wheel | Kuda (×12) |