| Cargo Type | Food |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 1 kg |
| Payment | $300/km |
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | Food |
| Weight | 1 kg |
| Payment per km | $300 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $200 |
| Min delivery distance | 10000m |
| Max delivery distance | 200000m |
| Stackable | Yes |
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| PizzaCounter | 1× MeatBox, 1× CheeseBox | 60s |