| Cargo Type | None |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 1,000 kg |
| Payment | $300/km |
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | None |
| Weight | 1,000 kg |
| Payment per km | $300 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $100 |
| Min delivery distance | 1m |
| Stackable | No |
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| CrudeOil_Refinery_Ouput | 5× CrudeOil, 10× CrudeOil, 2× CrudeOil | 60s |
| CrudeOil_Refinery_Ouput | 10× CrudeOil | 180s |
| Location | Time |
|---|---|
| Factory_Plastic | 180s |
| Factory_Plastic | 180s |
| Factory_Terra | 600s |