| Cargo Type | MilitarySupply |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 10 kg |
| Payment | $300/km |
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | MilitarySupply |
| Weight | 10 kg |
| Payment per km | $300 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $2000 |
| Min delivery distance | 1m |
| Stackable | No |
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| WarehouseDoor | 1× MilitarySupplyBox_01_Empty | 10s |
| Warehouse | 1× MilitarySupplyBox_01_Empty | 10s |