| Cargo Type | Stone |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 1,000 kg |
| Payment | $400/km |
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | Stone |
| Weight | 1,000 kg |
| Payment per km | $400 |
| Payment multiplier | 1.2 |
| Min delivery distance | 1m |
| Stackable | No |
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| Mine_LimestoneRockQuarry | (passive) | 120s |
| Location | Time |
|---|---|
| Factory_LimestoneProcessing | 60s |