| Cargo Type | None |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 1,000 kg |
| Payment | $300/km |
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | None |
| Weight | 1,000 kg |
| Payment per km | $300 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $100 |
| Min delivery distance | 1m |
| Stackable | No |
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| CrudeOil_Refinery_Ouput | 5× CrudeOil, 10× CrudeOil, 2× CrudeOil | 60s |
| CrudeOil_Refinery_Ouput | 5× CrudeOil, 10× CrudeOil, 2× CrudeOil | 60s |
| Storage_Fuel | 1× Fuel | 1s |
| Location | Time |
|---|---|
| ConstructionSite | 360s |
| CrudeOil_Supplier | 30s |
| Factory_Bottle | 300s |
| Factory_Concrete | 60s |
| Factory_Furniture | 180s |
| Factory_Lumbermil | 720s |
| Factory_Terra | 600s |
| Farm_Base_ | 1200s |
| FuelDemand | 600s |
| GasStation | 1800s |
| LogSupply_Oak | 360s |
| LogSupply | 360s |
| Mine_Coal | 30s |
| Mine_IronOre | 30s |
| Storage_Fuel | 1s |