| Cargo Type | None |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 1,000 kg |
| Payment | $300/km |
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | None |
| Weight | 1,000 kg |
| Payment per km | $300 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Base payment | $100 |
| Min delivery distance | 1m |
| Stackable | No |
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| CrudeOil_Supplier | (passive) | 120s |
| CrudeOil_Supplier | 5× Fuel, 1× WoodPlank_14ft_5t | 30s |
| Location | Time |
|---|---|
| CrudeOil_Refinery_Ouput | 60s |
| CrudeOil_Refinery_Ouput | 60s |
| CrudeOil_Refinery_Ouput | 60s |
| CrudeOil_Refinery_Ouput | 180s |