| Cargo Type | SmallPackage |
|---|---|
| Volume | 1 |
| Weight | 30 kg |
| Payment | $250/km |
| Stat | Value |
|---|---|
| Type | SmallPackage |
| Weight | 30 kg |
| Payment per km | $250 |
| Payment multiplier | 2.0 |
| Min delivery distance | 5000m |
| Stackable | No |
| Location | Inputs | Time |
|---|---|---|
| Factory_Bakery | (passive) | 60s |
| Factory_Bakery | (passive) | 10s |